Webdesign a grafické služby

webdesign

Webdesign

Uvažujete o tvorbe webovej stránky, ktorá by výstižne a vhodne prezentovala produkty, služby a vízie vašej spoločnosti?

Rozhodli ste sa pre tvorbu responzívneho webu cez Story time a pýtate sa, čo ďalej? Aký je štandardný postup spolupráce s našim tímom a čo všetko od vás budeme potrebovať, kým sa objavia prvé výsledky našej práce?

Pred vznikom každého webu vytvárame priestor, ktorý postupne zapĺňame informáciami.

Sme si vedomí skutočnosti, že konkurencia je veľká a na to, aby sme odviedli kvalitnú prácu, potrebujeme dokonale poznať vaše produkty a služby, aby sme zachytili tie detaily, ktoré  považujete pri seba-prezentácii za kľúčové.

Kvantita informácii je priamoúmerná faktu, či stojíme pri zrodení vašej spoločnosti alebo jej pomáhame vdýchnuť nový lesk a očakávaný rozbeh.

Ako objednať a koľko stojí webstránka?

Po dohodnutí detailov obsahu vašej responzívnej webstránky vám vytvoríme cenovú ponuku, po ktorej uhrádzate zálohu, ktorú tvorí polovica predpokladanej sumy za dohodnuté služby. V prípade, ak sa počas tvorby webstránky rozhodnete pre ďalšie služby, tieto budú nacenené dodatočne v záverečnom vyúčtovaní (po ukončení všetkých prác), pri ktorom vyplácate zvyšok sumy. V prípade, ak sa rozhodnete aj napriek vopred dohodnutému a záväznému termínu svoju objednávku stornovať, vzhľadom na škodu, ktorá nám vznikne si za storno objednaných služieb účtujeme poplatok 99€, ktorý vám bude odpočítaný z vašej zálohy.

Čo vám vieme poskytnúť navyše oproti konkurenčným spoločnostiam?

Náš tím, ktorý sa podieľa na vytváraní webového obsahu pozostáva z grafika, programátora, editora a marketingového špecialistu. Našim klientom kladieme množstvo otázok a ich odpovede pozorne počúvame.

Prečo?

Zaujíma nás, ako klient sám vidí svoje podnikanie, aké má podnikateľské ciele do budúcnosti. Aký má vzťah k produktom či službám, vieme, ako ľahko sa predáva produkt, ktorý nás doslova dostal a ktorého kvality vieme opísať vďaka vlastnej skúsenosti.

Základom našej práce je komunikácia bez prekážok. Telefonicky a mailom komunikujeme nepretržite

Snažíme sa o dlhodobé vzťahy s klientmi, každý projekt, na ktorom pracujeme, vnímame ako vlastný.

Mapujeme vašu konkurenciu.

tvorba loga

Corporate identity

Naše služby nezahŕňajú iba webdesing a copywriting. Pomáhame klientom vytvárať ich značky, logá, kampane, prichádzame so strategickými a marketingovými podnetmi, vďaka ktorým môžu klienti rozšíriť svoju ponuku služieb o tie, ktoré samostatne nedokázali objaviť.