Tlačené knihy

Ceny našich kníh nezahŕňajú poplatky pre distribútorov a preto ich môžete získať za priateľské ceny.
Knihy predávame v minimálnom počte 5 kusov. V prípade záujmu o väčší počet kníh si môžete dojednať množstvovú zľavu telefonicky.

Môj jedinečný príbeh

obalka
Interaktívna kniha pre seniorov, vďaka ktorej ich jedinečné životné stopy neostanú zaviate prachom. Seniori do nej zapisujú svoje zážitky z detstva, dospievania, vzdelávania, celoživotné pracovné skúsenosti, ale opisujú aj životné role a skúsenosti v partnerstve, manželstve a rodičovstve. Kniha nie je len pohľadom na spomienky a minulosť. Sprievodca kladie otázky aj k aktuálnemu stavu a rozpoloženiu človeka a podnecuje ho k pochopeniu jeho vlastnej jedinečnosti v komplikovanom období tretieho veku. Záver knihy obsahuje manuál pre aktívneho a moderného seniora, ktorý motivuje k plnohodnotnému tráveniu voľného času prostredníctvom konkrétnych tipov. Otázky v knihe sú formulované tak, aby si senior spomínal predovšetkým na tie momenty v jeho živote, kedy bol šťastný.

Kniha je určená nielen pre jednotlivcov, ale aj pre skupinovú prácu v domovoch pre seniorov, kde bola úspešné použitá ako nástroj interaktívnej sociálnej práce. 

Objednať knihy môžete na telefónnom čísle +421 907 884 434 alebo vyplňte nižšie uvedený objednávkový formulár.

Objednávkový formulár